Przejdź do treści
Strona główna » BLOG » WIOSENNA EDYCJA WARSZTATU „ŻYWE OPOWIEŚCI” 7 -9 czerwca

WIOSENNA EDYCJA WARSZTATU „ŻYWE OPOWIEŚCI” 7 -9 czerwca

? W Pracowni Edukacji Żywej poprzez opowieści przyrodnicze i te z dawnych czasów – pomagamy młodym ludziom wzmacniać lub odzyskać kontakt ze światem ożywionym, światem prawdziwym.

? Dlaczego opowiadanie świata dzieciom jest ważne bez względu na to, czy jest się rodzicem, nauczycielką/nauczycielem, opiekunką/opiekunem czy edukatorem/edukatorką?

? Opowiadanie to przekaz żywego słowa.To dzielenie się sobą: swoim doświadczeniem, wrażliwością, swoim rozumieniem świata.To budowanie z dzieckiem delikatnej relacji na wielu poziomach.

To kolejna okazja do wzmocnienia w dziecku więzi z nami. Poprzez odpowiednio dobrane opowieści, możemy pomóc dzieciom tworzyć w sobie adekwatny obraz świata, siebie samych i relacji z innymi ludźmi.Opowieści, metafory i postacie zostaną z nimi również w dorosłym życiu.

? Warsztat „Żywe Opowieści” jest okazją, aby poczuć i sprawdzić, że opowiadanie historii może być proste, tak jak proste jest życie. Po prostu żyjemy i po prostu opowiadamy, bo opowiadanie świata jest jednym z najważniejszych przejawów życia człowieka.

Pełną informację o warsztacie znajdziesz TUTAJ.