O możliwych kierunkach osobistego rozwoju

„Osiągnąłeś sukces zawodowy. Spełniłeś się w wielu dziedzinach swojego życia. Rozwijasz się, żyjesz niezależnie. A jednak czegoś Ci brakuje. Za czymś tęsknisz, choć nie wiesz za czym. Od „zawsze” lub od niedawna. Osiągnąłeś już wszystko, co w swojej dziedzinie zawodowej mogłeś albo chciałeś osiągnąć – i co dalej? Teraz, kiedy mógłbyś żyć spokojniej pojawił się jakiś brak. Niepokój. Wyczekiwanie. Już chciałbyś wypłynąć na inne, nieznane Ci wody. Czujesz, że nadszedł czas na zmianę. Większą lub mniejszą. Czujesz się wypalony i chcesz to zmienić.”

Jeśli coś z tego, co opisaliśmy powyżej, jest Państwu bliskie – zapraszamy na warsztat!

Warsztat adresowany jest do osób, które:

– spełniły się zawodowo, jednak to, co osiągnęły – przestało im wystarczać,

– są świadome istnienia innych kierunków swojego rozwoju,

– czują, że ich kontakt ze światem zewnętrznym i z sobą samym mógłby być lepszy, pełniejszy, bardziej satysfakcjonujący – i chcą się dowiedzieć, jak nad tym pracować.

 

W czasie warsztatu uczestnicy:

– nauczą się lepiej identyfikować swoje potrzeby oraz  poszukają dotąd nieodkrytych przez siebie sposobów ich zaspokajania

– będą poszukiwać tego, co w nich żywe (aktywne, ważne) oraz sposobów na włączenie tego w swoje życie

– będą mieli okazję do dyskusji o stanie współczesnego świata – pretekstem do rozmowy będą krótkie wykłady (do 15 min.) oraz kilkuminutowe materiały filmowe

– odpoczną od codziennych zajęć w otoczeniu przyrody.

Dla kogo: zorganizowane grupy dorosłych osób (10-12 osób). Osoby indywidualne zainteresowane zajęciami prosimy o kontakt (mglowacka.pez@gmail.com), w momencie zebrania się większej grupy ustalimy termin i miejsce spotkania.

Gdzie: miejsce do indywidualnego ustalenia

Jak długo: 16 godzin zegarowych (2 dni pod rząd)

Odpłatność: 100 zł/osobę