Edukatorzy edukacji pozaformalnej to najczęściej pasjonaci tematu, z którego prowadzą zajęcia. Ponieważ sami od wielu lat jesteśmy tego rodzaju edukatorami wiemy, jak trudno było nam spotkać osoby, z którymi można porozmawiać o naszych doświadczeniach, zapytać o radę, podzielić się przemyśleniami i sukcesami. Dlatego organizujemy systematyczne spotkania dla edukatorów, podczas których jest okazja nie tylko do rozmowy i dzielenia się doświadczeniami – ale również do doskonalenia swojego warsztatu pracy. Edukacja, która jest osią spotkań – to edukacja związana z przyrodą, jednak nie ograniczamy się tylko do tematyki przyrodniczej, ale i wychowawczej, artystycznej, metod pracy z grupą itp.

DLA KOGO: Zapraszamy zarówno osoby, które edukacją pozaformalną już się zajmują jak i te, które się do tego przymierzają. Osoby, które uwzględniają lub chcą uwzględniać przyrodę w swoich zajęciach.

GDZIE: Spotkania odbywają się w Parku Śląskim w Chorzowie (Aleja Różana 2) w siedzibie Fundacji Park Śląski (obok restauracji „Marysin Dwór”) oraz w siedzibie fundacji Pracownia Edukacji Żywej (Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej, Katowice, ul. Francuska 12, pokój 404). Każdego miesiąca informujemy (w zakładce „Aktualności”) kiedy i gdzie odbywa się spotkanie.

KIEDY: Spotkania odbywają się we wtorki, w godzinach 17.00-20.00. Każdorazowo o konkretnej dacie spotkania informujemy w zakładce „Aktualności”.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST NIEODPŁATNY!

Zapraszamy serdecznie!