Polityka prywatności

Właścicielem i administratorem serwisu internetowego, który właśnie przeglądasz, jest Pracownia Edukacji Żywej. 

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest  Pracownia Edukacji Żywej z siedzibą w Katowicach przy ul. Kopernika 14 (siedziba Centrum Organizacji Pozarządowych) 

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?
Aby się z nami skontaktować, należy wysłać wiadomość na adres e-mailowy:  pracowniaedukacjizywej@gmail.com lub pocztą tradycyjną na adres siedziby.  Można także zadzwonić do nas pod numer +48 789 363 273

Skąd mamy Twoje dane?
Najczęściej mamy Twoje dane, gdyż wyraziłaś/wyraziłeś zgodę na ich przekazanie przez zgłoszenie się na organizowane przez nas szkolenia/wydarzenia.
W niektórych sytuacjach powierzamy je podmiotom, które są naszymi podwykonawcami (np. dostawcy systemów informatycznych i usług IT).
Wszystkie dane osobowe są w odpowiedni sposób chronione. Dostęp do nich mają tylko osoby uprawnione.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?
Wymagamy podania przez Ciebie danych osobowych, aby móc przeprowadzić wydarzenie (warsztat, trening, szkolenie), w którym chcesz uczestniczyć. Zbieramy tylko takie informacje, które są nam niezbędne, by się z Tobą kontaktować.
Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

Jakie masz prawa?
Zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz wycofać w dowolnym momencie. Możesz do nas napisać na adres pracowniaedukacjizywej@gmail.com  lub zaznaczyć swoją chęć wypisania się z newslettera w wiadomości, którą od nas otrzymasz.
Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo uzyskania ich kopii, żądania sprostowania oraz usunięcia – wtedy, gdy nie mamy obowiązku ich przechowywać – lub ograniczenia ich przetwarzania.

Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?
Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Państwa tej zgody.
Dane przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług) do czasu wniesienia przez Państwa sprzeciwu.

Jak cofnąć zgodę lub wnieść sprzeciw?
W każdej chwili mogą Państwo cofnąć każdą zgodę nam udzieloną w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wystarczy wysłać e-mail na adres  pracowniaedukacjizywej@gmail.com
Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Państwa danych jest legalne.